CIRKUS OKO VAR-A: Evo koliko minuta je danas sudac u HNL-u morao provjeravati penal za Hajduk!

Hajduk je danas poražen s 2:1 od Slaven Belupa u Koprivnici u utakmici 22. kola HNL-a, a momčadi Igora Tudora presudio je Ivan Krstanović golom s 25 metara u zadnjim trenucima utakmice.

Utakmicu je iz sudačke perspektive obilježila situacija iz 9. minute utakmice kada je VAR soba opet imala posla oko Hajduka i kaznenih udaraca. Podsjetimo, VAR je već dosudio tri penala Hajduku u utakmici s Varaždinom.

Hajduk je sada dobio i četvrti, a sudac Igor Pajača odluku je provjeravao na monitoru za VAR čak 3:56 minuta. Sudac je gledao snimku kako bi utvrdio gdje je točno bio prekršaj koji je Tomislav Božić napravio na Jairu.

Na kraju je odlučio da je do kontakta došlo u kaznenom prostoru, a mi prilažemo sliku i pitamo vas, je li odluka bila ispravna?

TRANSFER ŽIVOTA: MARCELO BROZOVIĆ POTPISUJE ZA NAJVEĆI KLUB NA SVIJETU!?

SRAMOTNO PONAŠANJE TUDORA: PAZITE ŠTO JE TRENER HAJDUKA RADIO VRATARU LOKOMOTIVE!