DELIRIJ REALOVACA NAKON POBJEDE NAD SEVILLOM: Baleova reakcija izazvala bijes navijača!

Real Madrid je još jednim nevjerojatnim preokretom, s 3:2 pobijedio Sevillu u 32. kolu La Lige i tako došao nadomak naslovu prvaka Španjolske.

Bale jedini nije slavio

Sevilla je nakon prvog poluvremena vodila 2:0 protiv Real Madrida. Golove su psotigli Rakitić u 21. te Lamela u 25. minuti. Međutim, Real Madrid se vratio, kao i u prošlotjednoj utakmici protiv Chelsea. Preko Rodryga u 50., Nacha u 82. „kraljevi“ su došli do izjednačenja. Konačno, Benzema je u 92. minuti  zabio za veliku pobjedu i nova tri boda.

Naravno, uslijedio je delirij u svlačionici madridskog kluba. I dok svi igrači slave pobjedu, Gareth Bale samos toji sa strane i nezainteresirano gleda svoje suigrače. Očekivano, navijači su bijesni. Velšanin madridski klub košta desetke milijuna eura godišnje, no on već duže vrijeme više interesa pokazuje za golf, nego za Real. Srećom, Bale će na kraju sezone napustiti Real Madrid.