DUGO NIJE BIO TAKO LJUT: Thomas Muller brutalno kritizirao suigrače nakon sramotnog ispadanja u Kupu!

Sinoć smo vidjeli spektakularnu senzaciju u njemačkom Kupu gdje je trećeligaš Saarbrucken izbacio veliki Bayern Munchen. Bilo je 2:1 za niželigaša.

Iako je bavarski gigant poveo već u 16. minuti, hrabri Saarbrucken uspio je sve preokrenuti preko Patrick Sontheimera i Marcel Gausa koji je zabio u 96. minuti. Neke kladionice čak su imale visoku kvotu od 34 na domaćina. A nakon utakmice bijesan je bio Thomas Muller koji je zabio za Bayern:

“Puno je razloga za ovaj poraz, tijekom 90 minuta igre ima mnogo situacija koje smo mogli bolje napraviti. Moramo čestitati Saarbrückenu. Naravno, potrebno je malo sreće, ali mi nismo bili pametni”, rekao je Müller za ARD. Ovo mu je bio ukupno 677. nastup za minhenski klub, jedini u njegovoj karijeri. Zabio je 237 i asistirao za 261 pogodak.

Müller je potom u razgovoru za Sky kritizirao nekolicinu svojih suigrača koji nisu pozdravili navijače. “Navijače, logično, često ne zanimaju rezultat ni utakmica. U nogometu se ipak može i izgubiti. Ali nevjerojatno mi je da smo samo nas trojica-četvorica došli pozdraviti navijače. Ne znam koliko su stotina kilometara vozili usred tjedna da bi došli na utakmicu i podržali nas.

Najmanje što možemo napraviti jest pozdraviti ih. Ne radi se o tome da sto puta zaplješćemo ili pjevamo neke pjesme. Jednostavno je riječ o pokazivanju poštovanja. Već smo o tome razgovarali u svlačionici i u budućnosti ćemo drugačije napraviti. Ne možemo se tako ponašati”, izjavio je Müller.