U veliko derbiju talijanskog prvenstva, Inter je protiv Juventusa na San Siru odigrao neriješeno, 1:1. Nerrazurri su poveli u sedmoj minuti sjajnim pogotkom belgijskog veznjaka, Radje Nainngolana, kada ne kasni na treninge, ne pije i ne puši, jedan je od najboljih igrača na svojoj poziciji.

Prednost Intera trajala je sve do 62. minute kada fantastični Cristiano Ronaldo zabija svoj 600. pogodak u karijeri te postavlja konačan rezultat. Stara dama je već u prošlom kolu osigurala naslov prvaka, milanska družina ima velike šanse sezonu završiti na trećem mjestu koje vodi izravno u LP.

Derbi su iskoristili i navijači domaćina koji su se odlučili našaliti na račun svog rivala, odnosno ispadanja Juvea u Ligi prvaka od čudesnog Ajaxa. Transparentima su ih odlučili „bocnuti“ i podsjetiti ih na bolan poraz koji se nedavno dogodio.

Inače, što se tiče Hrvata, Mario Mandžukić nije bio u sastavu prvaka,  dok su Ivan Perišić i Marcelo Brozović odigrali cijeli susret za Inter. Perišić je imao i dvije izgledne prilike za gol.