GRIEZMANN, SRAMI SE: Evo kako je francuski napadač prevario suca u finalu protiv Hrvatske!

Naravno, i drugo mjesto je nevjerojatni uspjeh za Hrvatsku nogometnu reprezentaciju iako se mnogi, pa i mi sami, ne mogu baš pomiriti s konačnim ishodom u finalu. Naime, sve je započelo kada je ponajbolji francuski nogometaš, Antoine Griezmann, sa stilom prevario glavnog suca u finalu…

Igrala se 18. minuta i na našoj polovici došlo je do ‘duela’ između Marcela Brozovića i Griezmanna. Glavni sudac utakmice, Nestor Pitana, bez ikakve dvojbe pokazao je na slobodni udarac iz kojeg su spretni Francuzi poveli 1:0 nakon što je naš Mandžukić poslao loptu u vlastitu mrežu. No, nakon utakmice počele su se vrtjeti razne snimke i stigla je ona iz pravog kuta. Na njoj vidite kako je Griezmann zapravo odglumio taj prekršaj. Naši su se žalili ali bez ikakve koristi jer je Pitana pokazao na slobodni udarac.

Naši nogometaši će desetak minuta kasnije izjendačiti preko Perišića, ali u 38. minuti Francuska dobiva jedanaesterac nakon što je upravo Perišić nesretno igrao rukom u 16-ercu. Pitana je išao gledati video analizu i nakon nekoliko sekundi pokazao na 11 metara. Naši se nisu previše bunili jer je bilo očigledno igranje rukom iako razni nogometni velikani vjeruju kako je sudac ovdje oštetio Hrvatsku.

Bilo kako bilo, svijet će se još dugo diviti Hrvatskoj zbog sjajne igre koju su prikazali na Svjetskom prvenstvu u Rusiji. Zvuči nestvarno da je upravo Hrvatska 13. nacija koja je igrala finale Svjetskog prvenstva. Nadajmo se kako će naše momke jednog dana naslijediti neki novi momci…

ENGLESKI LUZER: Evo što je Pickford rekao Mandžukiću dok je ležao u bolovima!