HOFFENHEIM SJAJNO GURA U EL: Andrej Kramarić nastavlja golgeterski niz, poentirao drugu utakmicu zaredom!

Nogometaši njemačkog Hoffenheima ostvarili su četvrtu pobjedu u isto toliko kola Europa lige. Bundesligaš je tako ostao stopostotan nakon slavlja protiv češkog Libereca, završilo je 0:2 a pobjedu je potvrdio naš Andrej Kramarić.

Mreža domaćih je otključana tek u 77. minuti kada je Christoph Baumgartner doveo Hoffe u vodstvo, hrvatski napadač je dovršio posao u 89. minuti i pogodio iz najstrože kazne. Krami je ovo drugi gol u dvije utakmice nakon povratka od ozljede, zabio je Stuttgartu u remiju 3:3.

Andrej se tako na najbolji način vratio poslije izolacije zbog koronavirusa i problema s aduktorom, zabio je sedam golova u četiri nastupa u Bundesligi dok je u DFB kupu dva puta bio strijelac u jednom nastupu. Vatrenom tako nije previše smetalo što duže vremena nije mogao igrati, ove sezone je vrlo efikasan u svom klubu.

Hoffe je prvi s 12 osvojenih bodova uz gol-razliku 13:1 dok Crvena zvezda ima tri boda manje, slijede Liberec s tri boda dok je belgijski Gent bez bodova.