IMAMO KIKS SEZONE: Rugali su se Kariusu, a sada je Alisson napravio nevjerojatnu pogrešku!

Jako je teško biti vratar u nogometnom svijetu. Baš kako je nekada Iker Casillas najbolje objasnio: “Možete vi obraniti stotine dobrih prilika, ali kikseve će zauvijek pamtiti!”. Tako nekako je objasnio legendarni vratar, a mi smo danas na utakmici Liverpoola i Leicestera dobili novi kiks. Alisson Becker je u glavnoj ulozi…

Liverpool je imao 0:2 nakon prvih 45 minuta, ali Lisice je u igru vratio vratar Redsa, Alisson Becker!

U 63. minuti, pri vodstvu Liverpoola 2:0, Van Dijk je vratio loptu Alissonu u kut šesnaesterca. Brazilac je mogao mirne duše ispucati loptu, no odlučio je prodati lažnjak Iheanachu, što je završilo katastrofalno. Nigerijac mu je iščeprkao loptu i vratio je Ghezzalu koji zabija u prazan gol za 1:2.

Ipak, brazilski vratar može odahnuti jer jer Liverpool uspio zadržati vodstvo do kraja utakmice. Engleski velikan tako je otvorio sezonu na najbolji mogući način, u četiri utakmice imaju isto toliko pobjeda uz sjajnu gol razliku 9:1.

KAKAV FANATIK: TALIJANSKI NOVINAR PONOVNO IZVAN SEBE ZBOG POBJEDE MILANA!