KAKAV FANATIK: Talijanski novinar ponovno izvan sebe zbog pobjede Milana!

U sinoćnjem derbi susretu Milana i Rome, domaći su na San Siru proslavili veliku pobjedu od 2:1. Franck Kessie je doveo Rossonere u vodstvo, da bi u drugom poluvremenu Federico Fazio poravnao na 1:1. Kada se činilo da će utakmica završiti neriješeno, mladi Patrick Cutrone je u petoj minuti sudačke nadoknade zabio za 2:1 i ogromnu euforiju.

Ponovno je na scenu stupio poznati talijanski novinar Tiziano Crudeli, inače veliki Milanov navijač i poznat po tome što burno proslavlja važne pobjede. Bilo je to i ovaj puta, nakon zgoditka u posljednjim sekundama, doslovno je poludio i urlao u tijeku euforije.

„Cu, Cu, Cu, Cu,Cutrone, Cutrone, Cutrone!“ – oduševljeno je u studiju vikao Crudeli.

Sportski novinar je već od prije postao poznat po ovakvim performansima, dovoljno je samo se sjetiti reakcije na pogodaka Kevina Princea Botatenga 2011. godine protiv Barcelone u Ligi prvaka.

Nakon nevjerovatnog poraza od Napolija, Milan se ovom pobjedom osokolio i vratio samopouzdanje za nastavak sezone. Veliki je ovo skalp milanskog diva, Roma je ocijenjena kao jedna od najpotentnijih momčad ovogodišnjeg izdanja talijanske lige.