JE LI DOLAZAK U PSG BIO POGREŠKA? Sramotna statistika skupe PSG-ove zvijezde!

Nogometaša Paris Saint-Germaina sinoć su doživjeli neočekivan poraz na gostovanju kod Nice. Mnogi su podbacili no francuski mediji posebno kritiziraju jednog igrača iz pariške momčadi…

Sramotna statistika

Momčad PSG-a, prepuna zvijezda, još jednom razočarala svoje navijače lošom predstavom. Na gostovanju kod Nice, Parižani su poraženi s 1:0, a za domaćine je zabio Delort nakon centaršuta Stengsa u 88. minuti.

Još jednom, igrači PSG-a su na udaru kritika, a to se posebno odnosi na Georginija Wijnalduma, koji je bio daleko najlošiji pojedinac na terenu. Nizozemski veznjak na terenu je proveo 90 minuta, što se nikako ne bi moglo zaključiti prema njegovoj statistici.

Naime, pomalo nevjerojatno zvuči da je Wijnaldum gotovo cijelu utakmicu imao samo 28 dodira s loptom. Usporedbe radi, čak je i vratar PSG-a, Keylor Navas, imao više dodira s loptom, njih 34. Osim toga, Nizozemac je ubilježio samo jedan uspješan dribling!

Podsjetimo, Wijnaldum je prošlo ljeto stigao u PSG kao sloboda igrač iz Liverpoola, no do sad se baš i nije izborio za mjesto u početnoj postavi. Mnogi se pitaju je li prelazak u francuski klub bila velika pogreška…