JE LI LIVAJA ZAŠTIĆEN KOD SUDACA? Pogledajte što je napravio na utakmici protiv Lokomotive!

U ovim trenucima igra se susret 27. kola između Hajduka i Lokomotive. Nakon prvih 45 minuta vode gosti iz Zagreba 0:1 zahvaljujući pogotku Roberta Mudražije.

Ključan trenutak dogodio se u 26. minuti. Čop je s druge vratnice dao povratnu za Mudražiju koji iz blizine pogađa glavom za šok na Poljudu. Kako prenose domaći mediji, prilikom slavlja došlo je do konflikta između Marka Livaje i Lokomotivina strijelca, međutim prošli su obojica bez opomene.

Prije pogotka gostiju također smo vidjeli još jedan važan trenutak u prvom dijelu, ali radi se o igraču Hajduka. Naime, branič Mikanović uspio je u 26 minuta dobiti dva žuta kartona pa ga je sudac Pajač morao poslati u svlačionicu.

A što se tiče sukoba Livaje i Mudražije, portal GOL.hr piše “Nakon gola zaiskrilo je na terenu. Mudražija je proslavio gol ispred Torcide kao Xhaka nedavno u Bundesligi kada je odglumio ozljedu. To je razljutilo Livaju koji ga je žestoko odgurnuo…”

Mnogi smatraju kako je najbolji igrač Hajduka ovdje trebao dobiti barem žuti karton…