JE LI OVO MOGUĆE? Evo kako je trener Dinama objasnio poraz kod Osijeka!

Dinamo Zagreb gospodski se oprostio od Europe nedavnim slavljem protiv Seville na svom stadionu, ali u domaćem prvenstvu nešto nije u redu. Željko Kopić, trener Dinama, to sigurno i nešto će morati promijeniti.

U prošlom kolu Dinamo je odigrao susret bez golova protiv Lokomotive, a danas je izgubio kod Osijeka 0:1. Jedini pogodak na utakmici postigao je napadač Antonio Mance, koji je ušao u igru umjesto Mije Caktaša. Dvoboj je prokomentirao Kopić:

“Prvo poluvrijeme kontrolirali smo utakmicu. Nije bilo izrazitih prilika. U drugom smo počeli padati. Ulaskom novih igrača pokušali smo doći prema naprijed. Na kraju smo dobili gol iz gužve koji je odlučio pobjednika. Čestitam im. U drugom poluvremenu osjetio se pad. Imali smo par situacija. Utakmica je u detalju otišla na drugu stranu. Nemam igračima što puno zamjeriti, išli su full gas.

Odlučio sam se na 5-4-1 kako bi bili gusti, osvajali druge lopte. Ali nismo se dobro postavili. Htjeli smo drugo poluvrijeme pojačati ofenzivni pritisak. No nismo uspjeli zabiti gol. Pokušali smo i izmjenama. Oršić je izašao, osjetio se malo slabost. Rekao je da se ne osjeća dobro.