JE LI OVO POGODAK SEZONE? Pogledajte akrobatsku golčinu juniora Hajduka u Ligi prvaka

Juniori Hajduka su u drugom kolu Lige prvaka mladih s 3:1 na glavnom terenu Poljuda slavili protiv albanske Apolonije i tako bez većih problema obranili 3:0 iz prve utakmice.

Izabranici Marijana Budimira sada su drugu sezonu u nizu ušli među 24 najbolje juniorske ekipe Europe, a protivnika u idućem kolu doznat će u ponedjeljak.

Gosti su danas prvi poveli, ali Hajduk je ubrzo izjednačio preko Jere Vrcića, a za najatraktivniji potez utakmice pobrinuo se 18-godišnji krilni napadač Krešimir Nazor koji je ušao u igru u nastavku. U 73. minuti Nazor je započeo preokret Bijelih spektakularnim volejem nakon ubačaja Rokasa Pukštasa.

Nazor je rođen u Splitu i bio je dio dvije uzastopne šampionske generacije Hajdukovih juniora, na Poljud je stigao iz omladinskog pogona RNK Splita. Tri minute kasnije Pukštas je sam postavio konačni rezultat.

VIJEST KOJA OBILAZI SVIJET: POSVE NEOČEKIVANI KLUB PREDSTAVIO RONALDA U SVOM DRESU!