JE LI SE MODRIĆ ZEZNUO? Marca tvrdi kako je potonuo u hijerarhiji Real Madrida!

Španjolski velikan Real Madrid jučer je upisao novu pobjedu u prvenstvu nakon što su na svom stadionu svladali Real Sociedad, i to nakon velikog preokreta. ‘Kraljevi’ tako i dalje imaju savršeni učinak u prvenstvu od pet pobjeda u pet utakmica, dok je Barcelona na drugom mjestu sa dva boda manje.

Gosti su poveli već u petoj minuti preko 21-godišnjeg napadača Ander Barrenetxea. Mladiću je ovo već treći gol u sezoni, a isto toliko zabio je prošle sezone u 23 utakmice. Na samom početku drugog poluvremena u 46. minuti rezultat je izjednačio urugvajski veznjak Federico Valverde, a konačnih 2:1 u 60. minuti postavlja Joselu.

Odmah nakon tog pogotka Ancelotti je odlučio napraviti dvije izmjene pa su tako na teren izašli naš Luka Modrić i Camavinga, dok su izašli Aurelien Tchouameni i Joselu.

Ono što je mnogima zapelo za oko je podatak da je Luka Modrić već četvrtu utakmicu ove sezone rezerva! Najčitaniji španjolski sportski dnevnik Marca tako ističe u par tekstova o utakmici da je Modrić dodatno potonuo u hijerarhiji.

“Ancelotti je prije ove utakmice razmišljao hoće li od početka dati priliku Modriću ili Kroosu. Očito je da mu, kada su u pitanju velikani na zalasku, Nijemac više paše od Hrvata. No nijedan od njih dvojice ne snalazi se najbolje u utakmicama visokog tempa kao što je ova te protiv energičnog protivnika. Modrić je i ovaj put ušao s klupe te se ni ovaj put nije istaknuo u novoj ulozi rezerve”, ističe Marca, koja je Modrića u tiskanom izdanju ocijenila neprolaznom, minimalnom jednom zvjezdicom, dok je na portalu dobio jedva prolaznu šesticu.

Mnogi se zbog toga pitaju je li se Modrić ipak prevario što se odlučio na ostanak u klubu, ali vrijeme će pokazati je li to zaista tako…