JESTE LI PRIMIJETILI OVAJ DETALJ? Navijači na Poljudu ismijavali mladog golmana Hajduka. Klub mu poslao podršku…

U posljednjem susretu 22. kola HNL-a nogometaši Hajduka su na svom Poljudu, uz sve golove u drugom poluvremenu, s 2-1 pobijedili Goricu, posljednju momčad na ljestvici.

Splićani su poveli golom Marka Livaje u 59. minuti. Izjednačio je Slavko Bralić u 65., a pobjedu je Hajduku osigurao Nikola Kalinić, strijelac za 2-1 u 79. minuti. Iako su osvojeni novi bodovi, navijači su još uvijek nezadovoljni.

Ponajviše se to odnosi na slabo odrađeni prijelazni rok jer su se očekivala zvučna imena, a na kraju je došao samo dobro nam poznati Ferro. Ostaje za vidjeti što će pokazati Agustin Anello i Yassine Benrahou.

Protiv Gorice izrazi nezadovoljstva otišli su i korak dalje, a neki navijači s istoka naročito su na zub uzeli mladog 21-godišnjeg golmana Karla Sentića, prenosi Index.hr. Mladić koji zbog teške ozljede kapetana Lovre Kalinića ima ulogu jedinice kontinuirano je vrlo neprecizno ispucavao loptu.

Započelo je sa zviždanjem, a zatim mu se krenulo ironično aplaudirati kad god prilikom ispucavanja lopta ne bi otišla u aut. Ironično pljeskanje koje je krenulo s istoka prihvatio je i dio sjeverne i zapadne tribine. Nakon utakmice, Hajduk je posebnom objavom na Facebooku izrazio podršku Sentiću.

Najviše lajkova dobio je ovaj komentar: “Danas smo imali demonstraciju koliko neko usrano glup i iskompleksiran mora bit da jebe u mozak mladog golmana ekipe za koju ka fol navija. Igrača koji mora bit najfokusiraniji od svih. Valjda bi iznimno šaljivin intelektualcima bilo top da je još nešto skiksa i spušia gol, bilo bi in toplo oko srca, imali bi opravdanja dodatno srat. Je, nije ima top nastup, wow, desi se, nije ni blizu jedini, al da ga jebeš mora se bit stravično limitiran za skakat po tome za vrime utakmice.”, napisao je navijač Hajduka.