KAKAV CIRKUS: Sudac utakmicu produžio za nevjerojatnih 27 minuta!

Ljubitelji nogometa danas su mogli svjedočiti nevjerojatnoj utakmici koju je sudac produljio za čak 27 minuta.

Cirkus u Turskoj

Nogometaši Galatasaraya su u 15. kolu turske Superlige pobijedili Sivasspor, s 2:1. Dvoboj je to koji je trajao nevjerojatnih 117 minuta!

Sudac Erkan Ozdemar je produljio prvo poluvrijeme za devet minuta, a drugo za 18 minuta. Naravno, to samo po sebi ne bi bilo toliko sporno da nije bilo jedne diskutabilne situacije. Naime, na početku nastavka, sudac je poništio pogodak norveškom igraču Ulverstadu, igraču Sivasspora, zbog navodnog zaleđa. U sudačkoj nadoknadi također je provjeravano je li bio kazneni udarac za domaćina, da bi nakon svega konačna presuda bilo zaleđe igrača Sivasspora.