KAKAV MAJSTOR: Pogledajte golčinu Dani Olma za mladu reprezentaciju Španjolske!

U ovim trenucima igra se dvoboj između mlade reprezentacije Španjolske i Belgije. Među prvotimcima ‘Furije’ našao se Dani Olmo, mladi nogometaš Dinama.

Upravo je mlada uzdanica Dinama dovela Španjolsku u vodstvo, i to već u 6. minuti. Po desnoj strani probleme je radio Carlos Soler, nogometaš Valencije, koji zatim prekrasno ubacuje loptu do Olma koji još bolje pogađa za vodstvo Španjolaca.

No, u 24. minuti rezultat izjednačava Sebastiaan Bornauw, igrač Anderlechta. Asistirao mu je Dion Cools. Rezultat se do kraja poluvremena nije mijenjao.

Španjolcima je ovo vrlo bitna utakmica jer su u 1. kolu teško izgubili od Italije, bilo je 3:1. Ista priča vrijedi i za mlade Belgijce s obzirom da su neočekivano izgubili od vršnjaka iz Poljske. Ulog je velik, a to su Olimpijske igre.

SLUŽBENO: NIKOLA VLAŠIĆ VIŠE NIJE IGRAČ EVERTONA! EVO KOJI KLUB JE OTKUPIO NJEGOV UGOVOR!