KATASTROFALNA RIJEKA: Evo kad su zadnji put slavili na svom terenu!

Rijeka i Slaven Belupo danas su svojim susretom otvorili 25. kolo HNL-a. Riječani su bili veliki favoriti uoči dvoboja ali na kraju je odrađen remi 1-1.

Prvih 45 minuta završilo je bez golova, a onda je Rijeku u vodstvo doveo Franko Andrijašević, i to u 52. minuti. No, pravi šok za domaću ekipu dogodio se u 76. kada je zabio Belupov branič Damian van Bruggen.

Posljednju pobjedu u prvenstvu Rijeka je ostvarila 6. veljače na gostovanju kod Lokomotive (3-2), a nakon toga spojila tri poraza i tri remija. A još više fascinira podatak kako dugo nisu bez pobjede na svom terenu.

Na Rujevici je bez pobjede od 8. studenog i trijumfa protiv Lokomotive sa 1-0. Nakon toga Rijeka na svom travnjaku nije slavila u osam susreta upisavši tri poraza i pet remija. Znači niti nakon 125 dana ili četiri mjeseca i pet dana nije uspjela doći do domaće pobjede kada je golom Murića matirala Lokomotivu (1:0).