KONTROVERZNI VAR: Pogledajte zašto su poništili gol igraču Southamptona protiv Man. Untieda!

Nestvarni rezultat dolazi iz engleskog Premiershipa gdje je Manchester United devastirao Southampton s nevjerojatnih 9:0 u sklopu 22. kola.

Sve je nekako mirisalo na visoku pobjedu Uniteda jer su ‘Sveci’ ostali bez igrača već u drugoj minuti utakmice. Naime, debitant Southamptona, Alexandre Jankewitz, pocrvenio je na startu utakmice zbog preoštrog prekršaja na Scott McTominayu.

A onda je od 18. minute krenulo kada je za 1:0 zabio Wan-Bissaka. U 25. minuti zabija Rashford, a u 34. minuti autogol postiže Bednarek. Samo pet minuta poslije u strijelce se upisao urugajski napadač Edison Cavani. Do kraja prvog dijela rezultat je bio 4:0 za Manchester United.

I onda se u 53. minuti dogodio prvi bizarni trenutak. Southamptonov napadač, Che Adams, zabio je gol ali aktivirao se VAR te mu ga poništio. Razlog? Razlog leži u tome jer je njegov PRST bio u zaleđu. Ni ne moramo vam kazati kako je Twitter podivljao nakon toga.

Poslije toga su ‘Crveni vragovi’ napunili mrežu gostiju, a golove su postizali Martial dva puta, James, Fernandes i McTomminay. Solskjaerovi momci su se s ovim rezultatom izjednačili na vrhu tablice sa gradskim rivalom Cityem, dok je Southampton ostao na 12. poziciji.