KRZNAR OPISAO KIKS: Evo što je trener Dinama rekao nakon trećeg poraza u prvenstvu!

Aktualni hrvatski prvak danas je doživio drugi poraz u prvenstvu ove sezone. Modri su gostovali kod Lokomotive izgubivši 0:1, a dvoboj je prokomentirao Damir Krznar.

”Žalit ćemo za ovom utakmicom zbog slabog ulaska. Teški smo bili, spori, tromi, Lokomotiva je dominirala u svemu. Bili su brži i čvršći, odlučniji. Ne bih rekao da je tu bila mentalna blokada, dečki su htjeli, ali nisu se mogli pokrenuti. Kada su došli na radnu temperaturu, bilo je već kasno. U drugom poluvremenu imali smo priliku da se vratimo u utakmicu, ali nažalost neiskorišteni penal nas je gurnuo u ponor. Nismo uhvatili konce u prvom dijelu. To poluvrijeme je odlučilo utakmicu bez obzira na strašno drugo poluvrijeme. Jako puno šansi, 18 udaraca, s kreacijom možemo biti zadovoljni, s realizacijom ne”, rekao je trener Dinama Damir Krznar pa dodao:

”Već od 50. minute gol je visio u zraku. Puno šansi, puno prigoda, nešto nerealizirano zbog brzopletosti, nešto zbog sebičnosti ili nemogućnosti vidjeti igrača u boljoj poziciji. Dojam je bio da nam treba taj prvi gol kad god on pao i da se sve okreće na našu stranu. Ali bio je takav dan da lopta nije htjela u gol.”

Sad dolazi reprezentativna pauza.

”Žalimo za ovom utakmicom, trebao nam je pozitivan završetak kako bismo u ovih 14 dana ušli u novi polet. Trebat će nam vremena da skupimo glave, složimo stvari, odradimo fizičku nadopunu s igračima koji nam ostaju. Svim reprezentativcima želim sreću i da nam se vrate zdravi. Mi ćemo prionuti da našim navijačima, koji su opet bili fantastični i bolji nego mi, učinimo ljepši nastavak sezone”, za kraj će Krznar.

Osijek je trenutno vodeća momčad u prvenstvu, ali Dinamo ima utakmicu manje…