LUDNICA U SRBIJI: Povijesni debakl Partizana u srpskoj ligi!

Nevjerojatni rezultat dolazi nam iz srpske nogometne lige, točnije iz prve lige. Glavni akter priče je slavni Partizan.

Drugoplasirana momčad srpske lige Partizan je večeras na svom stadionu u Humskoj trebala imati lagan zadatak protiv predzadnje momčadi lige Mladosti GAT.

Partizan je očekivao pobjedu kojom bi se približio vodećoj Crvenoj zvezdi na osam bodova zaostatka, no umjesto lagane pobjede favorita, dogodio se nezapamćeni debakl. Mladost je deklasirala Partizan i pobijedila ga je s nevjerojatnih 4:0.

Od prve minute su gosti navaljivali, bili bolji, dok domaća ekipa nije postajala na terenu. Mladost je povela u 4. minuti golom Amerikanca Romaina Galla, a u 11. minuti je na 2:0 povisio Brazilac Cristian.

U nastavku susreta je Mladost zabila nova dva gola. U 52. minuti je precizan s bijele točke bio kapetan Novica Maksimović, a samo četiri minute kasnije za 4:0 je pogodio Nemanja Milić.

U nekim kladionicama koeficijent na pobjedu Mladosti je bio čak preko 10…