LUKA VS RAKETA: Pogledajte dvoboj dva hrvatska velemajstora!

Real Madrid i Sevilla sinoć su odigrali vrlo zanimljiv i uzbudljiv dvoboj koji je završio bez pobjednika (2:2). Sevilla je bila bliža pobjedi jer su gosti vodili do sudačke nadoknade ali je Eden Hazard spasio momčad od poraza i vjerojatno gubitka titule.

Na terenu Alfredo di Stefano smo mogli vidjeti duele dvije hrvatske legende, nekadašnjih suigrača iz srebrne generacije Vatrenih, Luke Modrića i Ivana Rakitića. Modrić je odigrao 66 minuta dok je Rakitić igrao do 88. minute te umalo odveo Andalužane do pobjede golom iz penala te krasnom asistencijom.

Kamere su zabilježile jedan zanimljiv dvoboj pred vratima Seville kada je Modrić prevario Raketu i suigrača te ih „poslao po ćevape“. Kockasti su 2018. godine imali najbolji vezni red na svijetu koji ih je nosio do svjetskog srebra i finala Svjetskog prvenstva u Rusiji.

“Trebamo biti ponosni na ovo što radimo, borit ćemo se do samog kraja.” – rekao je Rakitić nakon remija, Sevilla zaostaje šest bodova za vodećim Atleticom (77 bodova).

“Dobro se osjećam. Čitava ekipa ima sada veliku želju odigrati tri preostale utakmice, nastojat ćemo pobijediti u sve tri i pratiti kako će odigrati naši konkurenti za naslov.” – poručio je Luka.

Kraljevski klub nakon remija Barce i Atletica zaostaje dva boda za prvim mjestom.