MISLAV ORŠIĆ SE VRAĆA U DINAMO? Evo što o tome kaže Ante Čačić!

Nogometaši Dinama upisali su tri gostujuća boda u 22. kolu HNL-a nakon pobjede 3-1 kod Varaždina, u utakmici gdje su svi golovi postignuti u drugom poluvremenu.

Prvo ime susreta bio je Luka Ivanušec koji je zabio uvodna dva gola Dinama na susretu, u 49. i 73. minuti. Jedan je za Dinamo dodao Arijan Ademi u 85. minuti, dok je jedini strijelac za domaći sastav bio Tonio Teklić u 80. minuti.

Trener i sportski direktor Modrih, Ante Čačić, oglasio se nakon utakmice te čestitao svojoj momčadi na pobjedi:

“Važno je osvajati bodove i na ovakvim utakmicama kao ovoj u Varaždinu. Dvoboj protiv Hajduka je vječni derbi, uvijek su tenzije, ali ne mislim da će nakon te utakmice išta biti odlučeno. Želimo učiniti sve da budemo na svojoj razini, na maksimumu, i u tom slučaju očekujemo dobar rezultat. Držim da je Dinamo u velikoj prednosti jer imamo utakmicu manje i osam bodova.”

Novinare je na kraju zanimalo mišljenje o završenom zimskom prijelaznom roku. Navijači su nezadovoljni s obzirom da je Dinamo doveo samo jednog igrača, ali Čačić je ipak drugog mišljenja:

“Jako sam zadovoljan, doveli smo igrače koje smo željeli, i to ciljano na neke pozicije. Uostalom, ipak je to zimski prijelazni rok, kad se klubovi teško odriču igrača jer dolazi proljetni nastavak nadmetanja u kojem imaju svoje ciljeve.

Ne idemo na promenadu u svlačionici, već nastojimo gledati u svoju školu, na koje igrače možemo računati. Imamo dovoljno vremena do ljeta, gledamo dosta igrača. Oršićev povratak? To sam negdje pročitao i mogu reći da to nije realno.

Ja sam uvjeren da će Oršić kroz ovo proljeće pokazati zašto ga je Southampton kupio. Došao je ondje bez priprema u momčad koja je u natjecateljskom ritmu. Poznavajući Oršića, mogu reći da će svojom kvalitetom i pokazati zbog čega su ga Englezi kupili i da će iskoristiti svoju priliku”, zaključio je Čačić.