NAJVEĆA SENZACIJA U POVIJESTI LIGE PRVAKA: Pogledajte što je Sheriff Tiraspol napravio Real Madridu!

Real Madrid pravi je gazda kad je u pitanju natjecanje Lige prvaka. Naime, ‘Kraljevi’ su čak 13 puta osvojili najelitnije nogometno natjecanje.

Međutim, danas se ukazao jedan hrabri Sheriff Tiraspol iz daleke Moldavije koji je odlučio kako će šokirati Realovce usred Madrida! Naime, moldavski prvka Sheriff, koji je u Play-offu Lige prvaka izbacio naš Dinamo, večeras je slavio 2:1 u Madridu kod Reala!

Sheriff je poveo u 25. minuti preko Jasur Jakhshibaeva nakon što mu je asistirao Cristiano. No, to nije Cristiano Ronaldo nego 28-godišnji branič iz Brazila. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao unatoč nevjerojatnoj dominaciji domaćina.

Real je u 65. minuti došao do izjednačenja nakon što je udarac s bijele točke realizirao sjajni napadač Karim Benzema. Svi su očekivali veliki preokret na Santiago Bernabeuu, ali do toga nije došlo nego je Sheriff odlučio još jednom šokirati.

U 90. minuti na konačnih 1:2 postavio je 27-godišnji Sebastien Thill, veznjak iz Luksemburga. Moldavski prvak tako je vrlo vjerojatno kreirao najveću senzaciju u povijesti Lige prvaka. Zaista je teško pronaći u arhivi da se nešto ovako dogodilo.

Nakon dva odigrana kola na vrhu tablice u skupini D nalazi se Sheriff koji ima maksimalni učinak dok je na drugom mjestu Real Madrid koji ima tri boda. Inter i Šahtar Donjeck imaju po jedan bod. Oni su danas ranije odigrali susret bez golova.