Napadač Mönchengladbacha pljunuo protivničkog igrača usred pandemije

Hoffenheim je jučer u 13. kolu Bundeslige pobijedio Borussiju u Mönchengladbachu 2:1.

Domaćini su poveli u 34. minuti golom Larsa Stindla iz penala, a Hoffenheim je u igru vratio Andrej Kramarić u 75. minuti. Četiri minute kasnije domaći igrač Marcus Thuram, sin proslavljenog francuskog reprezentativca Liliana, dobio je crveni karton zbog nevjerojatno glupog poteza.

U vrijeme pandemije koronavirusa i lockdowna diljem svijeta kako bi se suzbilo širenje virusa Thuram je nakon kraće prepirke pljunuo protivničkog igrača Stefana Poscha i dobio izravni crveni karton. Četiri minute prije kraja Ryan Sessegnon zabio je za pobjedu Hoffenheima.

Osim što je bio isključen, Thuram će sigurno biti drastično kažnjen od strane njemačkoga saveza, a vjerojatno i vlastitog kluba, koji ne zna za pobjedu već šest utakmica.

BOMBA S OTOKA: SLAVEN BILIĆ ĆE DOBITI POSAO IZ SNOVA!?