NAVIJAČI DINAMA LJUTITI: Žele odlazak Kopića i ovog igrača!

Osijek je u derbiju 25. kola HNL-a na Gradskom vrtu golom Antonija Mancea u 75. minuti pobijedio Dinamo te je tako od Modrih preuzeo prvo mjesto. Nakon utakmice navijači Dinama su bijesni. Napadaju trenera Željka Kopića i napadača Brunu Petkovića.

Izdvojili smo nekoliko komentara navijača na službenom Facebook profilu Dinama.

”Jedno neugodno prizemljenje i za Dinamo i za Hajduk u ovom kolu i odlično odrađeni teški ispiti za Osijek i Rijeku. Prvenstvo nikad zanimljivije, Osijek za sada zasluženo drži prvo mjesto, odlična pojačanja, odličan trener i sve skupa to mora donijet rezultat. Dinamo blijed, Theophile već duže vrijeme pokazuje da je zreo za klupu, a gospodin Kopić (iako bih volio da griješim) nije dorastao zadatku koji je pred njim stavljen do kraja sezone.”

”Kopiću, idi iz Dinama, Uništit ćeš ga. Vodi sa sobom i Petkovića, lik nema pojma, a stalno ga se forsira da igra. Bjelici čestitam. Bio je najbolji trener Dinama, a sad radi čuda u Osijeku.”

”Neke stvari mi nisu jasne. Špikić brutalan protiv Seville, a Kopić mu nije dao ni minute večeras. Izvođenje Oršića koji jedini može zabit gol. Držanje Petkovića cijelu utakmicu, a izvođenje Tolića koji jedini može napraviti višak. Doveli su Emrelija, a dali su mu dvije minute protiv Seville. Što tu onda očekivati? Bjelica je pokazao da je najbolji trener lige. Mišljenja sam da ćemo osvojiti naslov kada se vrate Ademi i Ivanušec. Nedostaje nam napadač za 15-20 golova u sezoni kao što je bio Gavranović. Izgurati ovu sezonu i dogodine dovesti Tomića i Drmića.”

”Vadi Bočkaja, Oršića i Tolića, a ostavlja Petkovića i nada se nečemu. Kopiću majstore.”

”Kopić je izgubio ovu tekmu i to zbog izmjena. Stručnjak samo takav.”

”Gospodine Kopiću, zatvaraš utakmicu i što se desi? Gol. Menalo i Emreli neka griju klupu, a Petko neka statira 95 minuta. Ovo je vaš poraz gospodine Kopiću. Užas.”

”Kopić skupa sa svojim ljubimcem Petkovićem odmah u Lokomotivu.”