NE, OVO NIJE ŠALA: Pazite što je trener Hajduka tražio od Gorice!

Gorica je u četvrtfinalu Kupa pobijedila Hajduk 3:0 i prvi put u povijesti ušla u polufinale, u kojem će u travnju u gostima igrati kod Dinama.

Junak utakmice bio je Kristijan Lovrić koji je zabio dva krasna gola u 9. i 82. minuti, a pobjedu Gorice potvrdio je Nimely minutu prije kraja. A kako doznaje index.hr iz Gorice, Hajdukov trener Paolo Tramezzani imao je nevjerojatan zahtjev od domaćina uoči današnje utakmice.

Naime, Talijan je od Gorice zatražio da ukloni narančaste trake sa stativa i greda na golovima, koje su ostale zalijepljene nakon utakmice protiv Slavena koja se igrala po snijegu.

Tramezzani je smatrao da trake pomažu upravo Kristijanu Lovriću pri ciljanju gola pa je ekonom Gorice prije utakmice zaista i odlijepio sve trake s golova.

No to nije bilo sve. Hajdukova delegacija zatražila je od Gorice da izmjeri golove smatrajući da su preniski, što je Goričin ekonom odbio pa su ljudi iz Hajduka to odradili sami i nisu utvrdili nepravilnosti.

S trakama ili bez njih, Lovrić je opet bio nezaustavljiv za obranu Hajduka. U 9. minuti je s ruba šesnaesterca pokraj loše postavljenog Todorovića pogodio suprotni kut za 1:0, a drugi gol zabio je preciznim udarcem uz samu stativu nakon dodavanja Nimelyja.

Hajduk je ovo bio šesti poraz u Velikoj Gorici, u kojoj nikad nije pobijedio otkako je Gorica u prvoligaškom društvu, a samo dvaput je izbjegao poraz.