NEDAVNI DRUGOLIGAŠ JE ČUDO HNL-A: Gorica protiv Intera ubilježila petu pobjedu u nizu!

Novopečeni prvoligaš, HNK Gorica, pokazuje svakim danom da nisu slučajno zalutali u prvoligaško društvo. Dapače, najugodnije su iznenađenje našeg prvenstva u zadnjih nekoliko sezona.

Ugodno iznenađenje

Momci Sergeja Jakirevića u Zaprešiću su protiv Intera slavili 1:3 i tako stigli do petog uzastopnog troboda, sjajna pobjednička serija.

Međutim, nije sve počelo sjajno za goste, Inter je preko Klemena Andrića u 10. minuti došao u vodstvo, koje su do odmora neutralizirali Dvorneković i odlični Atiemwen, peti je to bio prvenstveni pogodak nigerijskog ofenzivca.

Konačnih 1:3 postavio je Marina u 49. minuti, Gorica je sigurna na četvrtom mjestu, nakon kiksa protiv Istre, Osijek im bježi samo dva boda.

Prije ove utakmice Goričani su od 4. kola i pobjede protiv Hajduka uspjeli nanizati četiri pobjede, nakon novog trijumfa svjesni su da se mogu boriti za četvrtu poziciju i povijesni izlazak u Europu.

Treba napomenuti da su protiv Intera bili lišeni pomoći glavnog napadača, Lukasza Zwolinskog.

NIJE IGRAO PROTIV INTERA, A NEĆE NI PROTIV REALA: Barcelonin igrač glupim ponašanjem naljutio trenera!

POVRATAK U SREDNJI VIJEK: Žene su na stadionima izložene grijehu i treba im zabraniti ulazak!