NEUGODNA SITUACIJA: Benzema govorio suigraču da ne dodaje Viniciusu. Brazilac je stajao kraj njih…

U dvoboju 2. kola skupine B Borussia Mönchengladbach i Real Madrid su odigrali 2:2, a Real je do 87. minute gubio s 0:2 te se spasio golovima Karima Benzeme i Casemira. Real je Mönchengladbachu odigrao još jednu slabu utakmicu i potvrdio da početni domaći poraz od Šahtara (2:3) nije bio slučajnost. (index.hr)

Da stvari nisu kako treba u svlačionici Reala, potvrđuje i snimka koju je objavio Telefoot, a koja je snimljena u tunelu na poluvremenu utakmice. Igrači Reala stajali su u tunelu i čekali izlazak na teren za novih 45 minuta te u prolazu dogovarali posljednje detalje plana igre protiv dotad boljeg protivnika.

Jedan od igrača u tunelu bio je i Karim Benzema koji je razgovarao s Ferlandom Mendyjem dok je mladi Vinicius Junior stajao u njihovoj neposrednoj blizini. “Meni dodaj loptu, ne njemu (Viniciusu). On igra protiv nas”, govorio je Benzema na snimci koja je odmah neposredno nakon utakmice procurila u javnost.

Vinicius je već neko vrijeme poznat kao igrač koji ima problema s realizacijom, a toga su očito svjesni i suigrači do te mjere da mu ne žele dati loptu čak ni pod cijenu da podijele svlačionicu.