NEVJEROJATNA SENZACIJA: Večeras su svi pali na ovoj utakmici…

Danas su odigrane utakmice prvog kola Lige prvaka u skupinama E, F, G i H. A neviđena senzacija dogodila se u skupini F.

Naime, ukrajinski velikan Šaktar Donjeck uspio je kao gost svladati moćni njemački klub RB Leipzig! Bilo je čak 4:1 za Ukrajince. Gosti su poveli preko Shveca u 16. minuti, a do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao.

U 57. minuti izjednačio je Mohamed Simakan, ali samo minutu poslije opet se ukazao Shved koji vraća vodstvo Ukrajincima. Do kraja utakmice zabijali su Mudryk i Traore za Šaktar.

Dodajmo kako je Joško Gvardiol gledao cijelu utakmicu s klupe za pričuve dok je Neven Đurasek odigrao preostalih 30 minuta. Također, istaknimo kako je ovo velika pobjeda Igora Jovičevića koji je na početku sezone postavljen za trenera ukrajinskog velikana.

Koeficijent na pobjedu Šaktara bio je ogromnih devet!