NEVJEROJATNI PROPUST SUCA: Kako Ramos nije dobio crveni za ovo?

Osasuna, ali i Barcelona, ozbiljno su oštećene na utakmici Osasuna – Real (1:4) u 23. kolu La Lige, prenosi index.hr.

U 20. minuti, pri rezultatu 1:0 za Osasunu, kapetan i zapovjednik Realove obrane zabio je čepove kopačke u gležanj suparničkog igrača Rubena Garcije.

Umjesto očekivanog crvenog kartona, sudac Jesus Gil Manzano nije mu dao nikakvu kaznu, pa ni usmenu opomenu, što je izazvalo bijes domaćih navijača prema sucu i vođi gostujuće momčadi.

Ova velika sudačka greška na štetu današnjeg Realovog suparnika te onog s kojim se bori za španjolski naslov postala je još gora u 38. minuti.

Tada je Ramos, koji je ranije trebao biti isključen, zabio gol za Realov prelazak u vodstvo 2:1, kojim je počeo preokret i pobjedu svoje momčadi.

Zbog zakonskih restrikcija i TV prava, portali ne smiju objavljivati videomaterijale, ali snimku možete pogledati OVDJE.

KAKO SE OVO ODBIJA? MODRIĆ DOBIO PONUDU KOJU ĆE TEŠKO ODBITI!

MONSTRUOZNE BROJKE: Evo zašto je Brozović igrač utakmice!