Nikada se neće promijeniti: Kung fu Balotelli pocrvenio nakon samo sedam minuta!

Mario Balotelli jedan je od najluđih nogometaša danas. Talijanski napadač redovito pokazuje neozbiljno ponašanje koje mu je itekako utjecalo na karijeru. Predviđalo se da će jednog dana nositi dres Barcelone ili Real Madrida, ali on danas igra za Bresciju koja vodi tešku borbu za ostanak u Serie A.

Danas je Brescia ugostila Cagliari, ugodno iznenađenje ove sezone koje drži odlično šesto mjesto u prvenstvu. Gosti su poveli preko Joao Pedroa, ali totalni preokret režirao je 27-godišnji napadač Ernesto Torregrossa. Ipak, konačnih 2:2 postavlja upravo Joao Pedro koji je također postigao dva pogotka danas.

No, priča dana je, naravno, Mario Balotelli. Nestašni napadač ovu utakmicu započeo je s klupe za pričuve, a trener ga je odlučio poslati na terenu u 74. minuti kako bi ‘Super Mario’ postao joker s klupe, ali to je nestalo već nakon sedam minuta.

Bivši reprezentativac Italije je u igru ušao u 74. minuti, a nedugo zatim je uspio pocrveniti. Loptu je na sredini terena dočekao jednim Kung fu potezom, a na njegovu nogu naletio Fabio Pisacane, za šta sudac Antonio Giua nije imao dilemu-direktan crveni karton! Nogometaši Brescije su se žalili, ali uzalud.

Crveni karton možete pogledati OVDJE.

OVO JE ZBILJA NEVJEROJATNO: MODRIĆ JE TAJ TRENUTAK ČEKAO ČAK SEDAM I POL GODINA!

OSTVARIT ĆE MU SE ŽELJA? U Maksimir stigla poboljšana ponuda za Olma!