OVAJ GIGANT VIŠE NIJE MOĆAN: Veliko iznenađenje u Europa ligi!

Večeras su odigrane prve utakmice četvrtfinala Europske lige, a veliko iznenađenje vidjeli smo u Londonu gdje su Arsenal i Slavia Prag odigrali neriješeno 1:1.

Strijelac za domaće bio je Pepe u 86. minuti, a kada se činilo da će engleska momčad zabilježiti jako dobar rezultat pred uzvrat, Holeš je u četvrtoj minuti sudačke nadoknade pogodio za 1:1 i veliko slavlje svoje ekipe. Očekivala se visoka pobjeda Topnika, ali Česi su se pokazali kao tvrd orah.

Od ostalih susreta treba izdvojiti veliku pobjedu Rome u gostima kod Ajaxa, dok je Manchester United slavio kod Granade 2:0. Hrvatski prvak Dinamo Zagreb ipak nije uspio napraviti iznenađenje protiv Villarreala koji je uzeo minimalnu pobjedu na Maksimiru 1:0.