OVO ĆE BITI VESELO: Trener Barcelone žestoko kritizirao Griezmanna nakon kiksa protiv Seville!

Barcelona je sinoć u 5. kolu španjolske La Lige remizirala 1:1 protiv tvrde Seville. Gosti su poveli već u 8. minuti preko napadača Luuk de Jonga, ali Barca je ekspresno izjednačila samo dvije minute poslije preko Coutinha.

Bila je to vrlo izjednačena utakmica ali Katalonci su imali više odličnih prilika i to otvoreno priznaje trener Ronald Koeman, koji je poslije utakmice kritizirao Griezmanna:

“Imao je dvije prilike i zbog svoje kvalitete morao je zabiti barem jedan gol. Morao je”, rekao je Koeman. Nizozemski strateg na klupi Barcelone sigurno će imati glavobolje zbog čudnovatog Francuza koji nikako ne može vratiti formu iz vremena dok je nosio dres Atletico Madrida.

Naime, Griezmann je prošle sezone u 48 utakmica postigao 15 golova i 4 asistencije. Ove sezone je bez učinka u tri ligaške utakmice i mora se priznati kako je to premalo za igrača koji je plaćen ogromnih 120 milijuna eura.

Sada slijedi reprezentativna stanka, a Barcelona će potom gostovati kod Getafea dok Sevilla ide kod Granade.