OVO JE BILO VATRENO: Pogledajte sukob igrača Seville i Real Madrida!

Deseto kolo španjolske La Lige obilježio je derbi između Seville i Real Madrida koji je završio remijem 1:1.

U vrlo zanimljivom i sadržajnom dvoboju Sevilla je povela u 74. minuti, kad je jedan ubačaj s lijeve strane David Alaba skrenuo u svoju mrežu pod pritiskom Youssefa En Nesyrija koji mu je bio na leđima. Samo četiri minute poslije Real je izjednačio, a pogodak glavom postigao je Dani Carvajal.

U prvom poluvremenu nije bilo nešto previše šansi, ali je Real mogao povesti da je sudac dosudio kazneni udarac za goste. Navas je uletio u Viniciusa i dojma smo da je to bio čisti penal za Real. Deset minuta prije kraja vidno nervozni Vinicius je uletio u obračun s nekoliko bijesnih igrača Seville, a doslovce ga je spasio Ivan Rakitić koji ga je uhvatio i odvukao od svojih suigrača. Rakitić je odigrao svih 90 minuta za Sevillu.

Dodajmo kako je hrvatski kapetan Luka Modrić u igru ušao u 67. minuti umjesto urugvajskog veznjaka Valverdea.

GLASALO JE VIŠE OD 85 TISUĆA LJUDI: OVO SU REZULTATI ANKETE ‘TREBA LI DALIĆ NAPUSTITI REPREZENTACIJU?’