OVO NISMO OČEKIVALI: Veliko iznenađenje u četvrtfinalu Lige prvaka!

Večeras smo vidjeli posljednji okršaj četvrtfinala Lige prvaka između Manchester Citya i Lyona. Dogodilo se veliko iznenađenje!

‘Lavovi’ iz Francuske srušili su ultrabogati Manchester City iz Engleske i tako lansirali nevjerojatnu senzaciju. Francuzi su poveli preko Maxwel Corneta u 24. minuti, a do kraja prvog poluvremena rezultat se nije mijenjao. City je potom krenuo furioznije, a izjednačenje je stiglo u 69. minuti preko sjajnog De Bruynea.

No, Lyon je opet poveo u 79. minuti preko Dembelea. Zatim je Sterling imao nevjerojatnu priliku ali je promašio čista vrata. Kako to inače biva u nogometu onda je stigla kazna u obliku pogotka protivnika. ‘Građane’ je kaznio upravo Dembele pogotkom za 3:1.

Francuzi su tako iznenadili favorizirane ‘Građane’ i plasirali se u polufinale Lige prvaka gdje će ih čekati Bayern Munchen. Drugi polufinalni par čine PSG i RB Leipzig.