OZBILJNE RIJEČI: Evo što je Bjelica dobacio sucima na utakmici protiv Rijeke..

U ovim trenucima igra se četvrtfinale domaćeg Kupa između Osijeka i Rijeke. Nakon prvih 45 minuta rezultat je 1:1.

Rijeka je povela golom Murića u 7. minuti, a Mile Škorić je izjednačio osam minuta kasnije da bi Ramon Mierez u 35. minuti promašio penal. Utakmica je dosta čvrsta, a domaći trener Nenad Bjelica je od prve minute komentirao odluke suca Marija Zebeca, prenosi index.hr. U jednom trenutku mu je Zebec došao objasniti da je on trener, a ne sudac. Osijekov trener se okrenuo i rekao klupi: “Šta on ima komentirati!?”.

Nešto kasnije nije bio zadovoljan Zebecovom odlukom da ne dosudi prekršaj na Mierezu.

“Koji vam je to naputak da ne smijete svirati faul na Mierez? To vam je gazda rekao”, kazao je Bjelica.

KAO IZ VEDRA NEBA: VATRENI DVOJAC ODLUČIO ZAVRŠITI KARIJERU!