PANIKA U BARCELONI: Glavna zvijezda propušta El Clasico, a upitan je i ostatak sezone?!

Barcelona je iz susreta s Valencijom izvukla bod, ali mnogo više zabrinutosti izazvala je činjenica da bi glavna zvijezda mogla propustiti nadolazeći El Clasico.

El Clasico, ali i ostatak sezone su pod upitnikom?!

Valencia i Barcelona su večeras odigrali 2-2. Valencia je povela u 24. minuti golom Kevina Gameira. Sano osam minuta kasnije gosti su već vodili 2-0, a zabio je Dani Parejo zabio iz kaznenog udarca.

Srećom za Barcine navijače, Katalonci su se vratili u igru u 39. minuti, a dosuđeni jedanaesterac je realizirao Lionel Messi. Sjajni Argentinac je zabio i za izjednačenje, u 64. minuti prekrasnim udarcem s vrha kaznenog prostora.

Na žalost, Messi je u 70. minuti utakmice dobio udarac u unutrašnju stranu desnog bedra, nakon čega mu se morala ukazati liječnička pomoć. Susret je odigrao do kraja, ali je do zadnjeg sučevog zvižduka samo lagano trčkarao po travnjaku.

Naravno, kamerama nije promakao težak hod kojim se Argentinac povukao u svlačionicu. Još nema službenih informacija o težini ozljede no navijači strahuju kako će Messi propustiti nadolazeći El Clasico. Naime, Barcelona i Real Madrid u srijedu, u 21 sat igraju polufinale Kupa kralja.

Neki tabloidi su otišli toliko daleko da straše javnost kako je Messi upitan do kraja sezone, no toliko ozbiljna ozljeda najvjerojatnije nije.

SVAKA ČAST, GOSPODO: Pogledajte što su napravili Japanci nakon šokantnog poraza u finalu Azijskog kupa!

JE LI OVO MOGUĆE? Talijani objavili tužnu vijest za našeg Vrsaljka!