POCHETTINU NIJE LAKO: Dvije PSG-ove zvijezde se svađale tijekom utakmice sa Cityem!

Paris Saint-Germain je poražen u gostima kod Manchester Cityja u 5. kolu skupine A Lige prvaka. Iako je francuski klub poveo, na kraju se raspao i izgubio s 2:1.

Ne voli kritike

Sinoć je na Etihadu odigrana sjajna utakmica između Manchester Cotya i PSG-a. Francuski je klub stigao do prednosti u 50. minuti kada je Mbappe pogodio mrežu domaće ekipe za 1:0. Međutim, do kraja utakmice Građani su došli do preokreta. Sterling je pogodio za 1:1 u 63. minuti, a konačnih 2:1 postavio je Gabriel Jesus koji je savladao Navasa 13 minuta kasnije.

City je tijekom cijele utakmice bio bolja momčad, s više šansi za pogodak, što je unijelo nervozu u PSG-ove redove. Primjerice, budno oko kamere je tijekom susreta zabilježilo žustru rasprava Neymara i Leandra Paredesa.

Brazilac pred kraj prvog poluvremena izgubio jednu loptu na svojoj polovici. Paredes je gestikulirao Neymaru da smiri igru i ne žuri bez potrebe, što se Neymaru nikako nije svidjelo. Uslijedila je verbalna rasprava koju možete vidjeti OVDJE.