Pogledajte kako je Rebić zabio dva gola u prijateljskoj utakmici

Ante Rebić zabio je dva gola u pobjedi Milana 6:1 na gostovanju kod Vicenze u prijateljskoj utakmici.

Bio je to susret prvaka Italije i momčadi koja je u protekloj sezoni završila na 17. od 20 mjesta u talijanskoj drugoj ligi. Rebić je pogodio u 30. minuti na asistenciju Thea Hernandeza za 3:1 te u 69. minuti na asistenciju Brahima Diaza za 6:1.

► KLIKNI OVDJE I POGLEDAJ PRVI GOL ANTE REBIĆA

Hrvatskom nogometašu bili su to drugi i treći gol u pripremnim utakmicama Milana ovog ljeta. Prvi je dao austrijskom Wolfsbergeru. Ostale pogotke na utakmici za Milan su zabili Messias, Leao i Tomori, a Dalmonte je zabio autogol. Jedini pogodak za Vicenzu zabio je u prvoj minuti Rolfini. Rebić je proveo cijelu utakmicu u igri, igrao je na poziciji centralnog napadača.