Pogledajte nevjerojatan autogol Marija Maloče

Nogomet je u ovom post-korona razdoblju nastavljen i u Poljskoj, a već je na rasporedu treće kolo nakon korone, koje se u raspored smjestilo sredinom ovog tjedna. (index.hr)

Riječ je o ukupno 29. kolu, a već na prvoj utakmici ovog kola dogodio se veliki kiks hrvatskog nogometaša. U domaćem porazu Lechije od Cracovije (1:3) veliku pogrešku napravio je bivši kapetan Hajduka Mario Maloča.

Bivši stoper Hajduka odigrao je svih 90 minuta, ali to nije pomoglo njegovoj momčadi jer je upravo on u 52. minuti doveo protivnika u vodstvo na 2:1 nevjerojatnim autogolom.

Nakon centaršuta s lijeve strane Maloča nije mogao primiriti ili izbiti loptu koja je išla daleko od gola pa je umjesto da je zaustavi loptu gurnuo iza leđa svom vrataru i postigao autogol.

MIRTA ŠURJAK POSTALA HIT U ITALIJI: ONA JE ‘HRVATSKA DILETTA LEOTTA’