Pogledajte promašaj godine u jednoj od najluđih utakmica u povijesti Lige prvaka

Nevjerojatnu utakmicu jučer su odigrali Sevilla i Red Bull Salzburg. Utakmicu je obilježilo čak četiri jedanaesterca te jedan nestvarni promašaj.

Rezultat je na kraju ostao 1:1. Oba pogotka su postigli hrvatski nogometaši: Ivan Rakitić za Sevillu u 42. minuti te mladi hrvatski reprezentativac Luka Sučić u 21. minuti.

Potom je početkom drugog poluvremena Sevilla ostala s igračem manje (isključen je En-Nesyri u 50. minuti), ali to gosti nisu uspjeli iskoristiti za osvajanje preostala dva boda iako je do kraja dvoboja Red Bull Salzburg bio bolji.

Gosti su mogli doći do sva tri boda, ali je nevjerojatno ono što je promašio Oumar Solet u 57. minuti. Sam, na dva metra od praznih vrata, pucao je preko gola.