POMRAČENJE UMA: Bivši igrač Milana ugrizao protivnika i ostavio momčad na cjedilu…

Diljem Europe danas su nastavljene kvalifikacijske utakmice za grupnu fazu Lige prvaka. Vatrenu utakmicu vidjeli smo u Slovačku gdje su snage odmjerili Slovan Bratislava i luksemburški prvak Swift iz Hesperangea.

Kako prenosi portal Ofenziva, gledatelji su bili iznenađeni početkom utakmice u kojem su borbenije i konkretnije izgledali gosti iz Luksemburga. U prve 24 minute Slovan je ostao bez udarca u okvir, dok je Swift u tom periodu nakon VAR pregleda opravdano izborio penal. Dominik Stolz bio je miran s kreča za 0:1.

Ipak, sreća nije dugo trajala, Slovaci su izborili jedan slobodni udarac iskosa na 25 metara od gola, a Vladimir Weiss sjajno pogodio malu mrežicu za 1:1. Pred sam kraj poluvremena uzavrele strasti doživjele su točku usijanja, a u jednom je duelu Juraj Kucka ugrizao( (da, dobro ste pročitali!) Negu Ekofa, a VAR je ponovno bio nemilosrdan. Crveni karton za iskusnog veznjaka te igrač manjka za domaćina do kraja poluvremena.

Drugo je poluvrijeme proteklo u branjenju Swifta s igračkom prednosti, dok je Slovan i s desetoricom dočekao prilike za pogodak, no sreća je večeras pratila momčad iz Beneluksa pa je konačni rezultat ostao 1:1.