PRAVO POJAČANJE: Hajduk dovodi napadača koji je nedavno srušio Bayern?

Bliži se kraj zimskog prijelaznog roka, a Hajduk užurbano traži kvalitetnog napadača. Čelnici Hajduka razmišljaju o nekoliko imena, a prvo ime je izašlo u javnost. U pitanju je Mikael Ishak.

Naime, kako piše Slobodna Dalmacija Hajduk je blizu dovođenja Mikaela Ishaka, 26-godišnjeg napadača Nürnberga koji igra 2. Bundesligu.

Šveđanin prema Transfermarktu vrijedi dva milijuna eura, a s njemačkim klubom je ušao u zadnju godinu ugovora pa bi Hajduk platio oko 500 tisuća eura za napadača koji je nedavno u prijateljskom dvoboju zabio gol i dva puta asistirao u pobjedi svog kluba protiv velikog Bayerna 5:2.

Ishak je igrao u Kolnu, St. Gallenu, Parmi, Crotoneu i Randersu. Ove sezone je upisao samo šest nastupa, dok je prošle sezone u 29 utakmica zabio četiri gola i upisao isti broj asistencija.

KAKAV JE TO IGRAČ: POGLEDAJTE ZAŠTO JE DUVNJAK NAJBOLJI IGRAČ SVIJETA. OVO MOŽE NAPRAVITI SAMO ON

BREAKING NEWS: GOTOVO JE! DANI OLMO IMA NOVI KLUB!

ZVIJEZDA NA UDARU: Videoigre je igrao 90.000 minuta, a na terenu za United proveo je 9.389 minuta

SMIJEŠE SE MILIJUNI: FRANCUSKI PRVOLIGAŠ ŽELI DOVESTI MIRKA MARIĆA!

UZBUNA U MILANU: Najbolji igrač Milana završio u bolnici!

PA ŠTO ONI IZVODE? NEĆETE VJEROVATI KOGA MANCHESTER UNITED ŽELI DOVESTI NA POSUDBU!

Bild: Borussia spremila 50 milijuna za 17-godišnjeg klinca. Želi ga i Real