Realovi pobjednici se pokazali domaćoj publici: Santiago Bernabeu proključao zbog Modrića!

Keylor Navas, Sergio Ramos i Luka Modrić pokazali su se večeras svojoj publici na Santiago Bernabeu, uoči utakmice s Leganesom.

Ovacije za Modrića

Trojica nagrađenih na UEFA-inoj svečanosti u četvrtak, Keylor Navas, Sergio Ramos i Luka Modrić, pokazala su se svojoj publici uoči susreta s Leganesom. Naravno, sva su trojica nagrađena velikim pljeskom no čitav stadion je ovacijama posebno pozdravio našeg maestra. Luki se još jednom poklonilo mnoštvo na Santiago Bernabeuu, uz skandiranje:

„Lukita, Ballon d’Or!”

Navijači su tako bez sumnje pokazali da je posve jasno tko je glavni kandidat za osvajanje Zlatne lopte.

Konačno, Luka je startao od prve minute za kraljevski klub i svojim briljantnim potezima još jednom pokazao zašto je najbolji. Igrao je do 62. minute, a samo minutu prije toga Modrić je Karimu Benzemi namjestio sjajnu loptu za treći gol Reala. Utakmica je na kraju završila pobjedom domaćina, 4-1.