RONALDO I BROZOVIĆ PLUS DEVET ANONIMUSA: Al Nassr doživio neviđenu blamažu u prijateljskoj utakmici

Saudijski Al Nassr, čije boje brane Cristiano Ronaldo i Marcelo Brozović, danas je doživio težak poraz u trećoj prijateljskoj utakmici.

Nakon što su svladali portugalske klubove Alverco 2:0 i Farense 5:1, danas je protivnik bio puno teži. U pitanju je španjolska Celta Vigo. Prvi dio završio je bez golova, a onda su Španjolci očito dodali gasa u drugom poluvremenu.

Imali smo po dva dvostruka strijelca. Jedan je 23-godišnji norveški napadač Jorgen Strand Larsen, a drugi 20-godišnji Miguel Rodriguez je jedan zabio Gael Alonso. Dodajmo kako je Marcelo Brozović igrao do 54. minute.

U prvih 11 Al Nassrija od stranaca našli su se upravo Marcelo Brozović, Cristiano Ronaldo te Ghislain Konan iz Obale Bjelokosti.