SJAJAN DERBI LIGE PRVAKA: Real vodi na poluvremenu, fantastična akcija Intera za pogodak!

Real Madrid i milanski Inter igraju odličan derbi trećeg kola Lige prvaka. Kraljevski klub je odlično otvorio susret te nakon pola sata vodio već 2:0. Karim Benzema je doveo Real u vodstvo u 23. minuti nakon što je prošao Handanoviča i mirno poentirao.

Prije toga je slovenski vratar sjajno obranio udarac Marca Asensija, no ovaj puta nije uspio izbiti loptu ispred francukog napadača. Zidaneova ekipa je podebljala vodstvo deset minuta kasnije, Toni Kroos je nabacio iz kornera, Sergio Ramos postigao odličan pogodak glavom, lopta je ušla uz samu stativu.

Nedugo zatim Inter je smanjio zaostatak nakon sjajne akcije u 35. minuti. Veznjak Nicolo Barella je petom ostavio povratnu loptu za natrčalog Lautara Martineza koji poentira za 2:1. Izvrsna momčadska suradnja talijanskog velikana, jedna od najljepših u dosadašnjem dijelu Lige prvaka.

Hrvatski reprezentativci Marcelo Brozović i Ivan Perišić započeli su dvoboj dok je Luka Modrić ostao na klupi. Real na poluvremenu vodi 2:1….