SJAJNE VIJESTI IZ SLOVAČKE: Evo kako je završio dvoboj Slovačke i Walesa!

Hrvatska nogometna reprezentacija svladala je Mađarsku s visokih 3:0, a vrlo dobre vijesti za Vatrene dolaze iz Slovačke.

Vatreni su tako i dalje ostali na vrhu tablice te sada imaju 13 bodova iz šest utakmica. Izabranici Zlatka Dalića će već za tri dana igrati gostujuću utakmicu kod Walesa dok će istog dana Mađari dočekati Azerbejdžan.

Osim dvoboja između Hrvatske i Mađarske, večeras smo vidjeli susret Slovačke i Walesa. Susret je završio remijem 1:1, i to je zaista odlična vijest za naše nogometaše. Slovaci i dalje drže drugo mjesto sa 10 bodova dok Mađari imaju 9. Wales trenutno ima 7, ali isto tako imaju utakmicu manje.

Velšani su poveli u 25. minuti preko Kieffer Moorea. Do kraja poluvremena rezultat se nije mijenjao. Slovacima je bod u 53. minuti donio vezni igrač Kučka.

KAKVA GOSPODA: POGLEDAJTE ŠTO JE BAYERN OBJAVIO ZA DAN NEOVISNOSTI HRVATSKE!

KAKVA MAGIJA: Modrić zabio jedan od najljepših golova u karijeri