SJEĆATE LI SE MARTINA OJEDE? Pogledajte što je sinoć napravio!

Argentinsko krilo, Martin Ojeda, trebao je početkom godine postati novi igrač zagrebačkog Dinama. Čak je i sam ofenzivac bio spreman za veliki odlazak u Europu, ali Godoy Cruz je ipak imao druge planove te ga je ipak zadržao u svojim redovima.

Vjeruje se kako je Martin Ojeda trebao biti zamjena za Mislava Oršića koji je bio praktički na korak do transfera u engleski Premiership. Međutim, to se ipak nije realiziralo. A sada i vidimo zašto je Godoy Cruz inzistirao na ostanku Ojede.

Naime, Godoy je sinoć imao uistinu teško gostovanje kod slavnog River Platea. Klub iz Buneos Ariesa bio je apsolutni favorit prema kladionicama s obzirom da je koeficijent na njihovu pobjedu bio svega 1.50. No, dogodilo se veliko iznenađenje, i to kakvo!

Godoy je slavio 0:2, a igrač utakmice upravo je bio Martin Ojeda. Naime, ovaj 23-godišnjak prvo je zabio pogodak u 22. minuti, a samo dvije minute poslije asistirao je Abregu na povećanju vodstva. Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao iako su gosti u 41. minuti ostali bez igrača koji je dobio drugi žuti karton, odnosno isključujući crveni.

Ojeda i društvo nakon sedam kola sjede na solidnom petom mjestu argentinskog prvenstva, a nesuđeni igrač Dinama trenutno ima jedan gol te četiri asistencije. Trenutna vrijednost mu je četiri milijuna eura.