SKUPA POBJEDA: Hajduk će u sljedećem kolu biti jako oslabljen!

Hajduk Split je po drugi put uspio upisati pobjedu protiv Dinama ove sezone. Bijeli su slavili 1:0 zahvaljujući pogotku Nikole Kalinića, a tom pobjedom su vratili neizvjesnost u završnicu hrvatskog prvenstva.

Pet kola prije kraja trećeplasirani Hajduk ima četiri boda manje od Dinama i dva boda manje od Osijeka. U sljedećem kolu u nedjelju od 17 sati Hajduk gostuje u Koprivnici kod Slavena i u tom susretu će momčad Valdasa Dambrauskasa biti jako oslabljena. Dambrauskas ne može računati na dva najveća napadačka aduta.

Nikola Kalinić, strijelac jedinog gola u derbiju, dobio je žuti karton u 63. minuti zbog skidanja dresa nakon gola, a Marko Livaja je požutio poslije duela s Petrom Bočkajem u 89. minuti. Obojici je to treći žuti karton pa ih čeka jedna utakmica pauze.

RUMUNJSKI NOGOMETAŠ OTKRIO TKO MU JE NUDIO 500.000 EURA DA SKRIVI PENAL PROTIV DINAMA