SLUŽBENO: Hajduk Split prodao igrača!

Hrvatski prvoligaš Hajduk Split putem svoje službene stranice obavijestio je fanove kako je došlo do odlaska jednog igrača iz kluba.

Naime, Bijeli su prodali 23-godišnjeg Ivana Dolčeka u Slovačku, točnije u tamošnjeg prvoligaša koji se zove Dunajska Streda. Nije poznato o kojem iznosu se radi, ali zna se kako je Ivan potpisao sa Slovacima ugovor do 2027. godine.

Podsjećamo, Dolček je u Hajduk stigao u ljeto 2019. godine iz Slaven Belupa, a za Bijele je od tada upisao ukupno 70 službenih nastupa. Od toga je 33 puta utakmicu počeo od prve minute, postigao je tri pogotka te svom učinku pridodao pet asistencija.

Posljednji put za Hajduk je nastupio krajem listopada prošle godine u 1-0 pobjedi na prvenstvenom gostovanju kod Slaven Belupa.

“Ivane, hvala ti na svemu. Želimo ti puno sreće, zdravlja i uspjeha u nastavku karijere”, napisali su iz kluba u oproštaju od Dolčeka.